Saturday, November 29, 2014

Rapid şi CFR Cluj au terminat la egalitate, 0-0, fiind al 4-lea meci între cele două care se termină fără gol marcat. VEZI AICI LIVETEXT! Giuleştenii au fost periculoşi în prima repriză …read more

The post VIDEO + FOTO » Rapid – CFR Cluj 0-0. Giuleştenii au dominat prima repriză, dar ardelenii au ratat victoria pe final de meci appeared first on techradar.ro.

VIDEO + FOTO » Rapid – CFR Cluj 0-0. Giuleştenii au dominat prima repriză, dar ardelenii au ratat victoria pe final de meci http://techradar.ro/2014/11/29/video-foto-rapid-cfr-cluj-0-0-giulestenii-au-dominat-prima-repriza-dar-ardelenii-au-ratat-victoria-pe-final-de-meci/